Zamknij Popup
Nude Gray Minimalist Coffee Milk Business Banner

Mezoterapia skóry osoczem oraz kwasem hialuronowym.

silna odbudowa i regeneracja skóry
mezoterapia-osocze-bogatoplytkowe-kwas-hialuronowy-cellular-matrix-gdansk

Regeneracja skóry z użyciem osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU (OSOCZE PRP I KWAS HIALURONOWY)

Jest to skuteczny zabieg, polecany osobom, które borykają się z utratą elastyczności oraz jędrności skóry w różnych częściach ciała – twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni lub pragną zniwelować drobne zmarszczki czy blizny np. potrądzikowe w zakresie twarzy lub odczuwają dyskomfort okolic intymnych. Zabieg daje niemalże natychmiastowy efekt, a jego rezultat głębokiej regeneracji oraz poprawy jakości skóry utrzymuje się przez wiele miesięcy.

W trakcie jednego zabiegu uzyskujemy preparat, który jest połączeniem osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz kwasu hialuronowego. Zapewnia to maksymalne efekty regeneracyjne przy wykonaniu jednej procedury. Do jałowej próbówki, w której znajdują się już 2 ml kwasu hialuronowego pobieramy krew Pacjenta/ Pacjentki, które następnie ulega odwirowaniu w specjalnej wirówce. W ten sposób uzyskujemy kilka ml „bomby regeneracyjnej” - osocze bogatopłytkowe (PRP) oraz kwas hialuronowy, którą podajemy Pacjentowi w formie mezoterapii.

Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta, jednakże aby uzyskać jak najlepsze rezultaty zaleca się wykonać taki zabieg w serii 2-3 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni. W przypdku regeneracji okolic intymnych zabieg powtrzamy co 6-12 miesięcy w zależności od potrzeb Pacjentki.

 

EFEKTY ZABIEGU - OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE I KWAS HIALURONOWY

Regeneracja skóry z użyciem osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego zapewnia:

Umów się na wizytę z lek. Joanną Gunarys

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748