Zamknij Popup
Nude Gray Minimalist Coffee Milk Business Banner

Laser tulowy WONTECH

Piękna i młoda skóra bez przebarwień

CO TO JEST LASER TULOWY?

 

Laser tulowy to unikatowy laser, który dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii zapewnia szeroki zakres terapii dla wielu problemów skórnych. Żródłem jego energii jest włókno tulowe. Tul to metal z grupy lantanowców, należący do tzw metali ziem rzadkich. Jest używany jako źródło promieniowania w aparatach Roentgena i w laserach półprzewodnikowych. Laser tulowy WONTECH to jedyny na świecie innowacyjny laser ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji. Ze względu na charakterystykę długości fali 1927  nm, moc lasera oraz możliwość precyzyjnej regulacji parametrów, laser tulowy umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym. 

 

 

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU LASEREM TULOWYM?

 

Ze względu na swoje właściwości laser tulowy używany jest do leczenia wielu problemów skórnych, w szczególności do usuwania zmian o charakterze przebarwień. 

Dodatkowo laser tulowy sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, remodelowania skóry, redukcji rozszerzonych porów Subablacyjny tryb lasera jest optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

 

 

CZYM SĄ PRZEBARWIENIA?

 

Przebarwienia to stan skóry, polegający na powstaniu ciemnych plam, jako wynik nadmiernej produkcji barwnika melaniny. Przyczyną powstania przebarwień najczęściej jest: nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, brak odpowiedniej ochrony SPF, zaburzenia hormonalne, doustne leki antykoncepcyjne, naturalne procesy starzenia.

 

 

JAK POZBYĆ SIĘ PRZEBARWIEŃ?

 

Leczenie przebarwień jest bardzo złożonym i skomplikowanym procesem, wymagającym od Pacjenta dużej dyscypliny oraz systematyczności. Poza stosowaniem odpowiednich kremów z wysokim filtrem SPF, oraz innych zawierających substancje pozwalające zahamowanie powstanie nowych plam czy zminimalizowanie widoczności obecnych ( np. kwas tranksemowy, kwas kojowy, witamina C, retinol, niacynamid), najskuteczniejszym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami jest właśnie terapia laserem tulowym.

 

JAKI LASER JEST NAJSKUTECZNIEJSZY NA PRZEBARWIENIA?

 

Dzięki zastosowaniu subablacyjnego działania lasery tulowego WONTECH leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny, jest najlepszym rozwiązaniem.

 

 

 

PO ILU ZABIEGACH LASEREM TULOWYM ZNIKAJĄ PRZEBARWIENIA? 

 

Ilośc powtórzeń zabiegu zależy od stopnia zaawansowania zmian pigmentacyjnych. Zwykle jednak już po 1 zabiegu Pacjenci zauważają spektakularne efekty terapeutyczne oraz znaczący ubytek przebarwień. W razie konieczności zabieg powtarzamy po 4 tygodniach.

 

 

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

 

W zależności od problemów zabieg wykonujemy co 4 tygodnie w 1-2 seriach.

 

CZY LASER TULOWY JEST TAKI SAM JAK LASER FRAKCYJNY CO2?

 

Laser tulowy działa wykorzystując tryb pracy frakcyjnej, dzięki czemu swoją wielofunkcyjnością może zastąpić kilka laserów. Tryb ablacyjny - działa na zasadzie odparowywania naskórka oraz górnej warstwy skóry właściwej, a także obkurczania włókien kolagenowych. Dzięki temu pobudza naturalne procesy regeneracji tkanki, a przy tym wzmacnia ją i pogrubia. Dlatego śmiało może być wykorzystywany również w leczeniu blizn czy rozstępów.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG LASEREM TULOWYM?

 

W pierwszym etapie lekarz oczyszcza skórę oraz nakłada specjalny krem znieczulający. Po ok. 30 minutach wykonuje się zabieg w zakresie wybranej okolicy. Całość zabiegu trwa około 10-15 minut. Bezpośrednio po zabiegu występuje zaczerwienienie, uczucie ciepła oraz lekkiego pieczenia. Z tego powodu stosujemy od razu po zabiegu kremy regeneracyjne oraz krem SPF. Zaczerwienienie znika już po kilku godzinach i już następnego dnia, praktycznie nie widać żadnych negatywnych skutków działania lasera.

Przez kilka kolejnych dnia skóra może stwarzać wrażenie suchej i szorstkiej w dotyku aż do całkowitego złuszczenia- jest to naturalny efekt zabiegu. Pełny efekt regeneracyjny skóry oceniamy po 4 tygodniach, jednak już po 7 dniach skóra jest napięta, rozświetlona i wyraźnie odmłodzonej.

 

JAK WYGLĄDA TWARZ PO ZABIEGU LASEREM TULOWYM?

 

 

 

JAK DŁUGO GOI SIĘ TWARZ PO LASERZE TULOWYM WONTECH?

 

Już po kilku godzinach od zabiegu, znika zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia. Następnego dnia skóra wygląda już normalnie , należy jednak stosować cały czas wysoki krem z filtrem oraz odpowiednie nawilżenie skóry.

 

CZY ZABIEG LASERETM TULOWYM BOLI?

 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Na 30 minut przed zabiegiem nakładamy krem znieczulający. W trakcie zabiegu można czuć niewielkie mrowienie oraz ocieplenie skóry.

 

Kiedy efekt po laserze tulowym?

 

Już zaledwie po 1 zabiegu zauważamy znaczną poprawę jakości skóry, zniwelowanie przebarwień. Skóra staje się napięta, lśniąca i wyraźnie młodsza.

 

INNE WSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM TULOWYM - CZYM JEST EFEKT ''BABY FACE"?

 

Określenie „baby face” jest to efekt pozabiegowy, który polega na uzyskaniu naturalnego efektu odmłodzenia, poprawy napięcia skóry oraz rozjaśnienia.

Taki efekt uzyskujemy właśnie dzięki zabiegowi laserem tulowym. Działanie lasera poza redukcją przebarwień, niweluje drobne zmarszczki, stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz zwęża pory. Skutkuje to poprawą elastyczności,  jędrności skóry oraz ogólnego odświeżenia wyglądu.

 

MOCNE STRONY ZABIEGU LASEREM TULOWYM?

 

  • laser tulowy Wontech wykonuje swoją pracę w bardzo szybkim czasie - cały zabieg trwa ok 10-15 minut,
  • maksymalne efekty, bez długiego czasu gojenia,
  • innowacyjna technologia, absolutny hit w leczeniu przebarwień różnego pochodzenia.
  •  skutecznie usunie niepożądane zmiany oraz pozostawi skórę świetlistą i promienną.

 

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU LASEREM TULOWYM?

 

  • stosowanie kremu z filtrem 2-3 x dobę bezwzględnie przez kolejne 4-6 tygodni,
  • unikanie opalania , korzystania z sauny czy mocnego podgrzewania skóry przez kolejne 24 godziny,
  • delikatne mycie oraz nawilżanie kreme przeznaczonym do pielęgnacji skóry po zabiegach laserowych np. Ultimate Recovery Medik8

 

Masz więcej pytań? Zapraszamy na konsultację - zapisy telefonicze 798-090-748

Umów się na wizytę z lek. Joanną Gunarys
przebarwienia-gdansk-laser-tulowylikwidacja-przebarwien-laserem-tulowym-gdansklaserowe-leczenie-przebarwien-gdanskleczenie-przebarwien-laser-tulowy-gdansk

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748