Zamknij Popup
Nude Gray Minimalist Coffee Milk Business Banner

NOWOŚĆ! Męska strefa

Zabiegi dla męzczyzn, Centrum Medyczne Gunarys Gdansk

Protokół zabiegowy "Relax and Refresh" dedykowany nowoczesnemu mężczyźnie, który nie boi się dbać o siebie. Męska skóra znacznie różni się od kobiecej - jest grubsza, przez co łatwiej się "łamie" tworząc głębokie bruzdy. Zdajemy sobie sprawę, że Panowie nie lubią igieł ani bólu. Dlatego przedstawiamy rozwiązanie zabiegowe, które w szybki, bezbolesny i długofalowy sposób pozwoli każdemu się świeżym i odmłodzonym wyglądem.

Relax

Specjalny zabieg z użyciem neuromodulatora ABO liquid. Dzięki niemu rozluźnisz mięśnie mimiczne, przez co pozbędziesz się napiętego i groźnego wyrazu twarzy.


Refresh

Nowoczesny zabieg rewitalizacji oraz nawilżenia męskiej skóry, bez zmiany rysów twarzy przy pomocy znanego już nam, preparatu Restylane Skinboosters. Poprawa jakości skóry, długotrwałe nawilżenie oraz odświeżenie ogólnego wyglądu. Efekty widoczne już po 1 zabiegu.

Protokół zabiegowy obejmuje wykonanie tych dwóch zabiegów podczas jednego spotkania i powtórzenie ich po 6 miesiącach. Dodatkowo zaleca się aby zabieg tylko z użyciem Restylane Skinboosters powtórzyć po 4 tygodniach, celem zmaksymalizowania efektu regeneracji i odżywienia skóry.


Cena:

- neuromodulator ABO liquid 1 okolica - 750 zł
- Restylane Skinboosters - 2 ml - 1700 zł

 

Umów się na wizytę z lek. Joanną Gunarys

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748