Dzień Matki w Centrum Medycznym Gunarys

CEntrum Medyczne Gunarys_Dzien MArki 2022

Centrum Medyczne Gunarys to miejsce stworzone przez kobietę dla kobiet. W naszym Centrum nie ma tematów tabu związanych ze zdrowiem czy dobrym samopoczuciem naszych pacjentek. W duchu tej filozofii specjalnie dla mam przygotowałyśmy ofertę z zakresu ginekologii estetycznej. Mamy świadomość, że wiele kobiet zmaga się z różnymi problemami okolic intymnych o których nie mówią głośno a które zmniejszają komfort codziennego życia. Są nimi na przykład: wysiłkowe nietrzymanie moczu, suchość, ból podczas stosunku czy luźność spowodowana porodem.

 

Zapraszamy na zabiegi laserowe, które są nieinwazyjne, bezbolesne i potrafią w znaczny sposób poprawić komfort codziennego funkcjonowania.  Skorzystaj z rabatu 800zł na zabieg. Pamiętaj, nie musisz się ze swoimi problemami intymnymi borykać sama. Nasi lekarze są po to aby Ci pomóc.

 

Oferta specjalna obowiązuje panie, które w dniach 23.05-24.06.2022 będą korzystały z naszych usług: czy to konsultacji lekarskich czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy są już Pacjentkami Centrum.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów ginekologii estetycznej? Przeczytaj artykuł lek. Joanny Gunarys pt. "Ginekologia eststyczna - co oferuje kobietom?" >> 

 

Chcesz skorzystać z oferty? Dowiedzieć się więcej?


Zapraszamy do kontaktu:

tel. 798090748

e-mail: recepcja@gunarys.pl

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748