Restylane Skinboosters

restylane-skinbooster

W miarę procesu starzenia się, nasza skóra przechodzi przez zmiany, które wpływają na jej wygląd i mogą powodować utratę naturalnego blasku – takie zmiany w wyglądzie skóry mają wpływ na naszą pewność siebie i na nasze samopoczucie. Dodatkowo u Pacjentów zmagających się z trądzikiem tworzą się nieestetyczne blizny, które zabierają pewność siebie w codziennym życiu.
Restylane Skinboosters jest zabiegiem, który zadba o skórę od środka. Zrewitalizuje, przywróci prawidłowe nawilżenie zapewniając jej długoterminową regenerację.
Restylane Skinboosters jest stabilizowanym kwasem hialuronowym, który podany odpowiednio pod skórę pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

 

Efekty zabiegu:

– rozświetlenie skóry dzięki głębokiemu nawilżeniu i poprawie elastyczności
– odtworzenie naturalnego składu skóry, dzięki lepszemu wiązaniu wody
– długoterminowe nawilżenie
– poprawa jakości skóry i nadanie jej blasku
– redukcja blizn oraz odbudowa ubytków tkankowych

 

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg?

kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry.
osób z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą.
Na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie.
osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, np. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry po opalaniu lub korzystaniu z solarium.

Restylane Skinboosters, dzięki swojej unikatowej technologii, dogłębnie nawilży, poprawi elastyczność oraz przywróci naturalną gęstość skóry, bez dodawania jej objętości. Dodatkowo spłyci blizny i zregeneruje każdą, nawet najbardziej wymagającą skórę.

Efekt zabiegu widać już po pierwszym zabiegu, jednak aby w pełni wykorzystać moc regeneracji preparatu należy wykonać 3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych.
Ilość zabiegów oraz efekt ostateczny uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry.

 

CENA ZABIEGU

1 ml – 1200 zł
2 ml – 1700 zł

Umów się na wizytę z lek. Joanną Gunarys

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748