NOWOŚĆ! ABO liquid (płynny neuromodulator)

ABO liquid (płynny neuromodulator). Medycyna estetyczna w Gdańsku

ABO liquid to płynny neuromodulator stosowany do redukcji zmarszczek mimicznych na twarzy. Leżące pod skórą twarzy mięśnie odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu zmarszczek i głębszych bruzd, w tym zmarszczek na czole, między brwiami, wokół oczu. Płynny neuromodulator to jedyny taki preparat na rynku, zaprojektowany dla maksymalnej precyzji oraz dłuższego działania w porównaniu do standardowych preparatów dostępnych obecnie na rynku.


Preparat ten nie narusza mimiki ani rysów twarzy, co zapewnia naturalny efekt. Zapomnij o "efekcie maski". Zabieg powoduje odzyskanie młodego wyglądu skóry oraz nadaje łagodniejszy, wypoczęty wygląd twarzy przy zachowaniu naturalnej mimiki. Dane kliniczne wykazały, iż pierwsze efekty mogą być widoczne w ciągu pierwszej doby po podaniu preparatu w okolice zmarszczek gładzizny czoła, a efekt utrzymuje się do 6 miesięcy.


Rezultat po zabiegu

  • pierwsze efekty będą widoczne już po 24 godzinach od zabiegu! (efekty działania innych preparatów widać dopiero po 4-7 dniach),
  • pełny rezultat terapeutyczny z widoczny jest między 10 a 14 dniem po zabiegu,
  • efekt zabiegu utrzymuje się najczęściej do 6 miesięcy,
  • wystarczy jeden zabieg dla uzyskania pożądanego efektu, jednak po około 6 miesięcy zaleca się kolejny zabieg w celu utrzymania zadowalającego rezultatu.

Przeciwskazania

  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • aktywna infekcja w obrębie skóry twarzy,
  • zaburzenia nerwowo-mięśniowe.

Cena

750zł za okolicę

 

Zapraszamy do zapisów. Zabieg wykonuje lek. Joanna Gunarys

Umów się na wizytę z lek. Joanną Gunarys
korekta-zmarszczek-gdansk3zmarszczki-toksyna-botulinowa-gdanskkorekta-zmarszczek-gdanskzmarszczki-czola-gdanskzmarszczki-gdansk-leczeniekorekta-zmarszczek-neuromodulatorzmarszczki-neuromodulator-gdanskzmarszczki-mimiczne-gdansk

Centrum Medyczne Gunarys

Al. gen. J. Hallera 134/231, Gdańsk

Napisz do nas

recepcja@gunarys.pl

Umów się na wizytę

+48 798 090 748